#1 2010-10-27 22:05:20

 Lukasz

Administrator

6734257
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 11
Punktów :   

Notatki

Na pasku u góry strony, obok wyloguj jest odnośnik do Galerii, tam jest kategoria 'Notatki'. Fajnie by było jakbyście wysyłali między sobą notatki własnie przez stronkę bo więcej osób na tym skorzysta.
A tutaj po prostu piszcie że chcecie notatki z tego lub z tego.

Offline

 

#2 2010-10-29 19:54:43

 Marta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Notatki

Yhy, rozumiem, że jest to informacja skierowana głównie do mniexD

Offline

 

#3 2010-10-29 22:27:57

 Lukasz

Administrator

6734257
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 11
Punktów :   

Re: Notatki

Yhy, oczywiście. Jako osoba która nie ma nigdy notatek i najczęściej o nie prosi to tutaj możesz się o nie pytać

Offline

 

#4 2010-10-29 22:42:42

 Marta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Notatki

hahaxD dziękuję;) z pewnością skorzystamxD

Offline

 

#5 2011-04-09 22:06:02

 rem

Użytkownik

7406588
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Notatki

przepraszam ze tak pozno zapomnialo mi sie, teraz trzeba poruszyc pamiec. wersja B: ostatnie zadanie-przejscie swiatla bialego przez pryzmat, bylo jaki obraz powstaje w oku, ida ma soczewki Z=2D(nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze 2) i z odleglosci 25cm widzi dobrze, z jakiej odleglosci widzi dobrze bez soczewek. gdzie uzywa sie swiatlowodow? dostepne opcje: internet, telefonia, mikrofalowki, i jeszcze jedno(poprawne) odpowiedz bylo ze telefonia, internet i to jeszcze jedno.

bylo zadanie w ktorym trzeba bylo obliczyc predkosc swiatla w szkle chyba, kilku osobom wyszlo ze jest to 200000 km/s, dane byly predkosc w pow.= 300000 km/s i 2/3 i nie do konca pamietam co to bylo ;/ juz wiem to bylo n! czyli wspolczynnik zalamania wiec ze wzoru n=c/v, tak mi sie wydaje w kazdy razie, przepraszam za niedokladnosc

przez co patrzymy na niebo? -teleskop( chyba ze byl w tym jakis hahahaczyk ;D)

jedno, kolejne ktorego calego nie pamietam, przedmiot jest w odleglosci 1m, obraz powstaje w odleglosci 1m, kurde zwierciadlo czy soczewka? nie pamietam moze ktos sprostuje i dokonczy

kilka bylo zadan, ze bylo kilka danych i pyanie bylo o to jaki obraz powstaje

Ostatnio edytowany przez rem (2011-04-09 22:38:24)

Offline

 

#6 2011-04-10 14:41:59

maciejmuller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Notatki

to byla chyba soczewka i trzeba bylo napisac jaki obraz powstaje , znaczy zaznaczyc (wychodzilo x=2f, wiec cos czego na lekcji nie bylo, wiec moglby przydac sie rysunek). Bylo zadanie, jaka to soczewka i byla z jednej str. wklesla z drugiej wypukla, a w odp. : wkleslo-wypukla, wypuklo-wklesla' xd I nie wiem, ktora byla poprawna xd bylo zadanie o prawie odbicia: jaki jest kat odbicia jesli kat pomiedzy promieniem slonecznym a pow. na ktora pada jest rowny 60 stopni, wiec odp. jest 30 byly takie zadania na obliczenie f czy cos, takze to te z tych prostszych, bo trzeba bylo zastosowac tylko wzory. jaki obraz powst. w soczewce wkleslej tez bylo i bylo tez trzeba wskazac poprawqne konrktukcje strzalkiw  zwirciadle wkleslym, ale ta strzalka byla ustwiona poziomo a nie pionowo jak my to robilismy....

Offline

 

#7 2011-04-30 00:36:37

 olka

Użytkownik

2516606
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Notatki

1. Do bitew dopisz dowódców, daty oraz między kim się rozegrały i kto zwyciężył.
Bitwa pod Beresteczkiem
Bitwa pod Chocimiem
Bitwa pod Oliwą
Bitwa pod Kircholmem
Bitwa pod Kłuszynem
2. Podaj przyczynę wybuchu wojny ze Szwedami za panowania Zygmunta III
3. Napisz między kim rozegrała się bitwa pod Trzcianą i Gniewem w którym roku i jaki
był jej wynik.
4. Podaj datę, przebieg, ważniejsze bitwy, daty i konsekwencje Rokoszu Zebrzydowskiego
5. Wyjaśnij pojęcia:
Kozak siczowy
pikinier
Bojar
arkan
6. Jakie były postanowienia, oraz między kim i w roku doszło do podpisania
ugody w Hadziaczu?
7. Napisz kim byli arianie, dlaczego i w którym roku zostali wygnani w Rzeczypospolitej
8. Opisz konflikt polski-turecki w drugiej połowe XVII wieku. Podaj przyczyny i przebieg
konfliktu, miejsca bitew i daty. Miejsce i datę pokoju, rozejmu dądź traktatu wraz
z jefgo ustaleniami.
9. Wymień analizując rysunki elementy stroju szlacheckiego z XVII wieku.
10. Wypisz władców elekcyjnych od pierwszego do siódmego wraz z datami panowania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bmx-all-what-i-want.pun.pl www.pbffairytail.pun.pl www.gra-fairy-tail.pun.pl www.mtenis.pun.pl www.talismanhot.pun.pl